Knygnešio diena

Kovo 16-ąją Lietuvoje minime Knygnešio dieną, prisimename ir pagerbiame žmones,
platinusius lietuviškas knygas spaudos draudimo metais.
Šiai dienai skirtą knygų parodą skaitykloje papildė bei paįvairino 5b klasės mokinių kurtos
knygelės (lietuvių kalbos mokytoja Saulė Aliukonė).
Kviečiame aplankyti parodą iki kovo 22 dienos.

Bibliotekininkė Inga Leipuvienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau