Konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“

Šių metų Sausio 13-ąją minėjome atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase vardu buvo skelbtas konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“.

Konkurse dalyvavo  1–8 klasių mokiniai. Jie piešė piešinius, rašė rašinius, kuriuose atsispindėjo meilė Tėvynei, pagarba 1991 metų Laisvės gynėjams. Mūsų progimnazijos mokinių darbai buvo įvertinti padėkomis.

Ačiū mokytojoms, paskatinusiomis mokinius dalyvauti, dėkoju mokiniams už pilietiškumą.

                                                                        Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau