Konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“

Šių metų Sausio 13-ąją minėjome atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase vardu buvo skelbtas konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“.

Konkurse dalyvavo  1–8 klasių mokiniai. Jie piešė piešinius, rašė rašinius, kuriuose atsispindėjo meilė Tėvynei, pagarba 1991 metų Laisvės gynėjams. Mūsų progimnazijos mokinių darbai buvo įvertinti padėkomis.

Ačiū mokytojoms, paskatinusiomis mokinius dalyvauti, dėkoju mokiniams už pilietiškumą.

                                                                        Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau