ADVENTUR geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ rezultatai

Vasario 3 d. vyko kasmetinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, šiais metais ADVENTUR konkursas vyko nuotoliniu būduIš viso jame dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Mūsų mokyklą atstovavo devyni 6–8 klasių mokiniai.  Mokiniams reikėjo atsakyti į 30 iliustruotų klausimų. Konkurso klausimai buvo apie  Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Klausimai buvo vertinami 1, 2 arba 3 taškais. Iš viso mokinys už užduotis galėjo surinkti 60 taškų.

Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Džiaugiamės, kad nugalėtojų sąraše yra net trys mūsų mokyklos mokiniai. Tai  6a klasės mokinys Titas Zdančius. Titas surinko 58 taškus ir bus apdovanotas 1 laipsnio padėkos raštu. 6a klasės mokinė Gabrielė Stoškutė surinko 55 taškus ir bus apdovanota  2 laipsnio padėkos raštu. 7a klasės mokinys Matas Spundzevičius, surinkęs 54 taškus, pelnė 3 laipsnio padėkos raštą. 

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi visais savo mokiniais, konkurso dalyviais bei nuoširdžiai sveikinu nugalėtojus.

                                                                       Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau