Kūrybinis konkursas „Lietuvos vaistiniai augalai“

Vilniaus jaunųjų turistų centro organizuotame konkurse „Lietuvos vaistiniai augalai“ dalyvavo kraštotyros ir turizmo būrelio nariai iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Mes pateikėme šešis mokinių kūrybinius darbus.

Sveikiname mūsų progimnazijos mokinę Laurą Dilytę, laimėjusią I vietą ir apdovanotą I laipsnio diplomu. Džiaugiamės ir kitais progimnazijos mokiniais, aktyviai dalyvavusiais konkurse ir apdovanotais padėkomis: Viktorija Karklelyte, Ema Razbadauskaite, Simona Mateikaite, Ugne Dringelyte ir Deira Šimkute.

                             Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau