Kūrybinis konkursas „Lietuvos vaistiniai augalai“

Vilniaus jaunųjų turistų centro organizuotame konkurse „Lietuvos vaistiniai augalai“ dalyvavo kraštotyros ir turizmo būrelio nariai iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Mes pateikėme šešis mokinių kūrybinius darbus.

Sveikiname mūsų progimnazijos mokinę Laurą Dilytę, laimėjusią I vietą ir apdovanotą I laipsnio diplomu. Džiaugiamės ir kitais progimnazijos mokiniais, aktyviai dalyvavusiais konkurse ir apdovanotais padėkomis: Viktorija Karklelyte, Ema Razbadauskaite, Simona Mateikaite, Ugne Dringelyte ir Deira Šimkute.

                             Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau