Meninio skaitymo konkursas 5-8 kl.

Vasario 11 d. „Ryto“ progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 5–8 kl. MENINIO skaitymo konkursas. Eiles deklamavo 13 dalyvių: Austėja Streikutė ir Justinas Sabonis iš 5A, Saulė Grinkevičiūtė, Justas Jodzevičius ir Greta Sobieskytė iš 5B, Ignas Bandzevičius, Miglė Jasaitytė ir Dominyka Kreč iš 6A, Goda Kolajanskaitė ir Urtė Pavliukevičiūtė iš 6B, Simona Mateikaitė, Domantas Vėžys ir Tadas Tomkevičius iš 7C. Dėkojame dalyviams. Du mokiniai – Miglė Jasaitytė ir Justas Jodzevičius – atstovaus mokyklai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės.

                   Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Remigija Karalienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau