Meninio skaitymo konkursas 5-8 kl.

Vasario 11 d. „Ryto“ progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 5–8 kl. MENINIO skaitymo konkursas. Eiles deklamavo 13 dalyvių: Austėja Streikutė ir Justinas Sabonis iš 5A, Saulė Grinkevičiūtė, Justas Jodzevičius ir Greta Sobieskytė iš 5B, Ignas Bandzevičius, Miglė Jasaitytė ir Dominyka Kreč iš 6A, Goda Kolajanskaitė ir Urtė Pavliukevičiūtė iš 6B, Simona Mateikaitė, Domantas Vėžys ir Tadas Tomkevičius iš 7C. Dėkojame dalyviams. Du mokiniai – Miglė Jasaitytė ir Justas Jodzevičius – atstovaus mokyklai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės.

                   Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Remigija Karalienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau