Meninio skaitymo konkursas 5-8 kl.

Vasario 11 d. „Ryto“ progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 5–8 kl. MENINIO skaitymo konkursas. Eiles deklamavo 13 dalyvių: Austėja Streikutė ir Justinas Sabonis iš 5A, Saulė Grinkevičiūtė, Justas Jodzevičius ir Greta Sobieskytė iš 5B, Ignas Bandzevičius, Miglė Jasaitytė ir Dominyka Kreč iš 6A, Goda Kolajanskaitė ir Urtė Pavliukevičiūtė iš 6B, Simona Mateikaitė, Domantas Vėžys ir Tadas Tomkevičius iš 7C. Dėkojame dalyviams. Du mokiniai – Miglė Jasaitytė ir Justas Jodzevičius – atstovaus mokyklai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės.

                   Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Remigija Karalienė

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau