Žiema, žiema bėk iš kiemo

„Ryto“ progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Vilniaus etninės kultūros centro organizuotame Užgavėnių kaukių konkurse. Vasario 15 d. buvo paskelbti šio konkurso rezultatai. Labai džiugu, jog

I vietą laimėjo Urtė Pavliukevičiūtė (12 m., kaukė „Čigonas“, 6b klasė, I grupė (dalyviai iki 18 metų), žiūrovų simpatijų prizą laimėjo Tautvydas Brazauskas (13 m., 8a klasė, kaukė „Čigonų senis“). Sveikiname nugalėtojus!

                              Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau