Žiema, žiema bėk iš kiemo

„Ryto“ progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Vilniaus etninės kultūros centro organizuotame Užgavėnių kaukių konkurse. Vasario 15 d. buvo paskelbti šio konkurso rezultatai. Labai džiugu, jog

I vietą laimėjo Urtė Pavliukevičiūtė (12 m., kaukė „Čigonas“, 6b klasė, I grupė (dalyviai iki 18 metų), žiūrovų simpatijų prizą laimėjo Tautvydas Brazauskas (13 m., 8a klasė, kaukė „Čigonų senis“). Sveikiname nugalėtojus!

                              Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau