Žiema, žiema bėk iš kiemo

„Ryto“ progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Vilniaus etninės kultūros centro organizuotame Užgavėnių kaukių konkurse. Vasario 15 d. buvo paskelbti šio konkurso rezultatai. Labai džiugu, jog

I vietą laimėjo Urtė Pavliukevičiūtė (12 m., kaukė „Čigonas“, 6b klasė, I grupė (dalyviai iki 18 metų), žiūrovų simpatijų prizą laimėjo Tautvydas Brazauskas (13 m., 8a klasė, kaukė „Čigonų senis“). Sveikiname nugalėtojus!

                              Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau