Mokinių laimėjimai respublikiniame plakatų konkurse „Apie tai, kas buvo prarasta“

Tarptautinė komisija organizavo plakatų konkursą „Apie tai, kas buvo prarasta“, kuriam buvo pateikti 84 mokinių darbai iš 22 Lietuvos mokyklų. Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinė Laura Dilytė laimėjo II vietą šalyje tarp 7–8 klasių mokinių (anglų kalbos mokytoja Rasa Sutkienė). 6a klasės mokinė Gabrielė Stoškutė įvertinta nominacija „Už jautrią istorijos traktuotę“ (anglų kalbos mokytoja Aurelija Meškienė).

Sveikiname ir džiaugiamės!

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau