Mokinių laimėjimai respublikiniame plakatų konkurse „Apie tai, kas buvo prarasta“

Tarptautinė komisija organizavo plakatų konkursą „Apie tai, kas buvo prarasta“, kuriam buvo pateikti 84 mokinių darbai iš 22 Lietuvos mokyklų. Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinė Laura Dilytė laimėjo II vietą šalyje tarp 7–8 klasių mokinių (anglų kalbos mokytoja Rasa Sutkienė). 6a klasės mokinė Gabrielė Stoškutė įvertinta nominacija „Už jautrią istorijos traktuotę“ (anglų kalbos mokytoja Aurelija Meškienė).

Sveikiname ir džiaugiamės!

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius