Mokinių laimėjimai respublikiniame plakatų konkurse „Apie tai, kas buvo prarasta“

Tarptautinė komisija organizavo plakatų konkursą „Apie tai, kas buvo prarasta“, kuriam buvo pateikti 84 mokinių darbai iš 22 Lietuvos mokyklų. Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinė Laura Dilytė laimėjo II vietą šalyje tarp 7–8 klasių mokinių (anglų kalbos mokytoja Rasa Sutkienė). 6a klasės mokinė Gabrielė Stoškutė įvertinta nominacija „Už jautrią istorijos traktuotę“ (anglų kalbos mokytoja Aurelija Meškienė).

Sveikiname ir džiaugiamės!

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau