Te neblėstanti Vasario 16-osios dvasia išlieka mūsų širdyse!

Mūsų progimnazijos kraštotyros-etnokultūros būrelio narės Laura Dilytė ir Laura Šulgaitė dalyvavo VJTC kūrybiniame konkurse Lietuvos valstybės dienai paminėti. Dalinamės mokinių sukurtais darbais.

Konkurso dalyvės buvo apdovanotos VJTC padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau