Prasidėjo registracija į Vilniaus „Ryto“ progimnaziją 2021 m.

Elektroninius prašymus galima pateikti

nuo kovo 1 d. 9.00 val. iki gegužės 31 d.

SVARBU!

Prašymo pateikimo laikas neturi jokios įtakos priėmimui. 

Privaloma prisegti pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus e.sistemoje iki 2021-05-31.

2021 metais į 1 klasę priimami mokiniai, kuriems 2021 kalendoriniais metais sukanka septyneri. Į pirmą klasę gali būti priimami ir jaunesnio amžiaus vaikai, tėvams per e.sistemą pateikus vaiko priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą (arba pažymą, kad vaikas šiuo metu mokosi priešmokyklinėje grupėje ir numatomas priešmokyklinio ugdymo programos baigimas).

Mūsų mokyklos ketvirtokams tęsiant mokslą mūsų mokykloje prašymų pildyti e. sistemoje nereikia, Jums, bus pateiktos popierinių prašymų formos. Prašymus elektroniniu būdu turėtų pateikti tik keičiantys mokyklas, pereinantys iš pradinių mokyklų į progimnazijas, iš progimnazijų į gimnazijas, atvykusieji  gyventi į sostinę iš kitų miestų, šalių. 

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau