Prasidėjo registracija į Vilniaus „Ryto“ progimnaziją 2021 m.

Elektroninius prašymus galima pateikti

nuo kovo 1 d. 9.00 val. iki gegužės 31 d.

SVARBU!

Prašymo pateikimo laikas neturi jokios įtakos priėmimui. 

Privaloma prisegti pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus e.sistemoje iki 2021-05-31.

2021 metais į 1 klasę priimami mokiniai, kuriems 2021 kalendoriniais metais sukanka septyneri. Į pirmą klasę gali būti priimami ir jaunesnio amžiaus vaikai, tėvams per e.sistemą pateikus vaiko priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą (arba pažymą, kad vaikas šiuo metu mokosi priešmokyklinėje grupėje ir numatomas priešmokyklinio ugdymo programos baigimas).

Mūsų mokyklos ketvirtokams tęsiant mokslą mūsų mokykloje prašymų pildyti e. sistemoje nereikia, Jums, bus pateiktos popierinių prašymų formos. Prašymus elektroniniu būdu turėtų pateikti tik keičiantys mokyklas, pereinantys iš pradinių mokyklų į progimnazijas, iš progimnazijų į gimnazijas, atvykusieji  gyventi į sostinę iš kitų miestų, šalių. 

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau