Šv. Kazimiero dienos minėjimas

Kovo 4 dieną mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai nuotoliniu būdu paminėjo Lietuvos globėjo šv. Kazimiero dieną. Kompiuterio ekranuose garavo vaišės, maskatavo puodai ir keptuvės! Mokiniai integruotų pamokų metu stebėjo filmus, nagrinėjo Kazimiero ir Kaziuko mugės ištakas, amatininkų darbus, kūrė reklaminius prekių plakatus, piešė Kazį ir tradicines verbas. Veiklose persipynė modernumo ir tradicijų gijos: pasitelkiant Kahoot vyko viktorinos, popieriaus audimas. Verslumo vedami savo kūrinius mokiniai pardavinėjo net šeimos nariams!

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau