Šv. Kazimiero dienos minėjimas

Kovo 4 dieną mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai nuotoliniu būdu paminėjo Lietuvos globėjo šv. Kazimiero dieną. Kompiuterio ekranuose garavo vaišės, maskatavo puodai ir keptuvės! Mokiniai integruotų pamokų metu stebėjo filmus, nagrinėjo Kazimiero ir Kaziuko mugės ištakas, amatininkų darbus, kūrė reklaminius prekių plakatus, piešė Kazį ir tradicines verbas. Veiklose persipynė modernumo ir tradicijų gijos: pasitelkiant Kahoot vyko viktorinos, popieriaus audimas. Verslumo vedami savo kūrinius mokiniai pardavinėjo net šeimos nariams!

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau