Tolerancijos pamoka

Kovo mėnuo yra minimas kaip sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ. Kovo 21-ąją minėjome pasaulinę  Dauno sindromo dieną mūvėdami spalvotas kojines. O šiandien 6-tų klasių mokiniai dalyvavo Tolerancijos pamokoje, kurią vedė Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos atstovė Sanna Karosas. Pamoka buvo labai informatyvi, praplėtė joje dalyvavusiųjų suvokimą apie žmones, turinčius Dauno sindromą. Mokiniai suvokė, kad  kiekvienam žmogui yra labai svarbus tikėjimas juo, draugystė, artimas ryšys, kad mes galime tai dovanoti vieni kitiems ir taip padaryti pasaulį šviesesnį ir gražesnį.

Vaiko gerovės komisija

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau