Tolerancijos pamoka

Kovo mėnuo yra minimas kaip sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ. Kovo 21-ąją minėjome pasaulinę  Dauno sindromo dieną mūvėdami spalvotas kojines. O šiandien 6-tų klasių mokiniai dalyvavo Tolerancijos pamokoje, kurią vedė Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos atstovė Sanna Karosas. Pamoka buvo labai informatyvi, praplėtė joje dalyvavusiųjų suvokimą apie žmones, turinčius Dauno sindromą. Mokiniai suvokė, kad  kiekvienam žmogui yra labai svarbus tikėjimas juo, draugystė, artimas ryšys, kad mes galime tai dovanoti vieni kitiems ir taip padaryti pasaulį šviesesnį ir gražesnį.

Vaiko gerovės komisija

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau