Virtuali ekskursija po mokyklos biblioteką bei skaityklą

Vienas mieliausių bibliotekos darbuotojų rūpesčių – skaitytojai, kuriems norisi dovanoti tik šviesias ir spalvingas akimirkas be jokių rimtų rūpesčių.

Kviečiame virtualiai aplankyti mūsų progimnazijos biblioteką ir skaityklą.

Parengė bibliotekininkės Violė ir Ieva

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau