Žodinės kūrybos ir darbelių paroda „Mano draugystės simbolis“

Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Rytukai“ vaikai dalyvavo Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gelvonėlis“ organizuotoje žodinės kūrybos ir darbelių parodoje ,,Mano draugystės simbolis“. Kūrybinio darbo metu buvo sutelkiamas dėmesys į patyčių problemą, aptariami būdai bei priemonės, kaip kiekvienas galėtų prisidėti prie patyčių prevencijos. Vaikai sukūrė savo draugystės simbolį – draugystės medį, kuris primena, kad draugystę reikia saugoti ir nuolat puoselėti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Greta Ručytė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau