Žodinės kūrybos ir darbelių paroda „Mano draugystės simbolis“

Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Rytukai“ vaikai dalyvavo Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gelvonėlis“ organizuotoje žodinės kūrybos ir darbelių parodoje ,,Mano draugystės simbolis“. Kūrybinio darbo metu buvo sutelkiamas dėmesys į patyčių problemą, aptariami būdai bei priemonės, kaip kiekvienas galėtų prisidėti prie patyčių prevencijos. Vaikai sukūrė savo draugystės simbolį – draugystės medį, kuris primena, kad draugystę reikia saugoti ir nuolat puoselėti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Greta Ručytė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau