Konkursas „Šalpusnis auksu sutvisko – sniegas sudrisko“

3b klasės mokinės Gaudrė Gembutaitė ir Smiltė Kaminskaitė dalyvavo Vilniaus miesto 3–4 klasių pasakų kūrimo ir iliustravimo konkurse „Šalpusnis auksu sutvisko – sniegas sudrisko“.

Dalyvės apdovanotos padėkomis už puikius ir kūrybiškus darbus.

Mokytoja Dainora Ardzijauskienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau