Virtualus respublikinis iliustracijų kūrybos konkursas, skirtas V. Mačernio metams

Keturios mūsų progimnazijos septintokės: G. Karužaitė, M. Šiniauskaitė, E. Dubickaitė  ir M. Drulytė dalyvavo Virtualiame respublikiniame iliustracijų kūrybos konkurse, skirtame V. Mačernio metams. Džiugu, kad Martynos  Drulytės  vieno iš V. Mačernio „ Žiemos sonetų“ iliustracija buvo įvertinta  nominacija „Už poetišką kūrinio atmosferą, esmišką V. Mačernio dvasios pagavą“. Sveikiname nominantę ir dalyves, dėkojame už meilę poezijai ir dailei. Pasigrožėkime sukurtomis iliustracijomis.

Lietuvių kalbos mokytoja Remigija Karalienė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau