Virtualus respublikinis iliustracijų kūrybos konkursas, skirtas V. Mačernio metams

Keturios mūsų progimnazijos septintokės: G. Karužaitė, M. Šiniauskaitė, E. Dubickaitė  ir M. Drulytė dalyvavo Virtualiame respublikiniame iliustracijų kūrybos konkurse, skirtame V. Mačernio metams. Džiugu, kad Martynos  Drulytės  vieno iš V. Mačernio „ Žiemos sonetų“ iliustracija buvo įvertinta  nominacija „Už poetišką kūrinio atmosferą, esmišką V. Mačernio dvasios pagavą“. Sveikiname nominantę ir dalyves, dėkojame už meilę poezijai ir dailei. Pasigrožėkime sukurtomis iliustracijomis.

Lietuvių kalbos mokytoja Remigija Karalienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau