Konkursas „Tiksliukas-2021“

Mūsų progimnazijos 7a klasės mokiniai A. Sadovskytė, S. Laukevičiūtė, J. Norkūnas, S.
Spundzevičiūtė dalyvavo gamtos mokslų ir matematikos tarpmokykliniame konkurse „Tiksliukas-
2021“. Sveikiname S. Spundzevičiūtę šiame konkurse užėmusią I vietą.

 
Matematikos mokytoja V. Rynkevičienė, biologijos mokytojas L. G. Tribulas

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau