Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-oji smagi ne tik dėl to, jog oficialiai prasideda vasara, bet dar ir dėl to, kad šiandien puiki diena Vaikams! Progimnazijoje Tarptautinė  Vaikų gynimo diena paminėta dainomis, šokiais, juoku, šypsenomis, gėlėmis, muilo burbulais, kūryba ir dar daugybe nuotykių. Šypsokimės, juokimės, rūpinkimės, mylėkime, būkime dėmesingi, kantrūs, būkime pavyzdys, būkime Žmonės kuriais Vaikai didžiuotųsi ir su kuriais augtų laimingi.  „Ryto” vaikai pasaulio vaikams linki gerų dienų ir gerų draugų, būti sveikiems ir stipriems, mylėti ir būti mylimiems! Taigi BŪKIME❤

Psichologė Ignė ir Socialinė pedagogė Milena

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau