Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-oji smagi ne tik dėl to, jog oficialiai prasideda vasara, bet dar ir dėl to, kad šiandien puiki diena Vaikams! Progimnazijoje Tarptautinė  Vaikų gynimo diena paminėta dainomis, šokiais, juoku, šypsenomis, gėlėmis, muilo burbulais, kūryba ir dar daugybe nuotykių. Šypsokimės, juokimės, rūpinkimės, mylėkime, būkime dėmesingi, kantrūs, būkime pavyzdys, būkime Žmonės kuriais Vaikai didžiuotųsi ir su kuriais augtų laimingi.  „Ryto” vaikai pasaulio vaikams linki gerų dienų ir gerų draugų, būti sveikiems ir stipriems, mylėti ir būti mylimiems! Taigi BŪKIME❤

Psichologė Ignė ir Socialinė pedagogė Milena

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau