Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-oji smagi ne tik dėl to, jog oficialiai prasideda vasara, bet dar ir dėl to, kad šiandien puiki diena Vaikams! Progimnazijoje Tarptautinė  Vaikų gynimo diena paminėta dainomis, šokiais, juoku, šypsenomis, gėlėmis, muilo burbulais, kūryba ir dar daugybe nuotykių. Šypsokimės, juokimės, rūpinkimės, mylėkime, būkime dėmesingi, kantrūs, būkime pavyzdys, būkime Žmonės kuriais Vaikai didžiuotųsi ir su kuriais augtų laimingi.  „Ryto” vaikai pasaulio vaikams linki gerų dienų ir gerų draugų, būti sveikiems ir stipriems, mylėti ir būti mylimiems! Taigi BŪKIME❤

Psichologė Ignė ir Socialinė pedagogė Milena

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau