Gedulo ir vilties diena

Progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras mini  Gedulo ir vilties dieną – birželio 14 – ąją. Šiemet sukanka 80 metų nuo pirmųjų trėmimų 1941 metais, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Šių metų simbolis – Gyvybės medis. 1-8 klasių mokiniai piešė ir kitaip gamino Gyvybės medžius, darė atvirukus, kurie buvo padovanoti Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių skyriui. TUC siūlo pirmadienį pirmos pamokos metu prisiminti šios dienos svarbą ir dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios pilietinės iniciatyvos.

                                                                            TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau