Gedulo ir vilties diena

Progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras mini  Gedulo ir vilties dieną – birželio 14 – ąją. Šiemet sukanka 80 metų nuo pirmųjų trėmimų 1941 metais, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Šių metų simbolis – Gyvybės medis. 1-8 klasių mokiniai piešė ir kitaip gamino Gyvybės medžius, darė atvirukus, kurie buvo padovanoti Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių skyriui. TUC siūlo pirmadienį pirmos pamokos metu prisiminti šios dienos svarbą ir dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios pilietinės iniciatyvos.

                                                                            TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau