Gedulo ir vilties diena

Progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras mini  Gedulo ir vilties dieną – birželio 14 – ąją. Šiemet sukanka 80 metų nuo pirmųjų trėmimų 1941 metais, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Šių metų simbolis – Gyvybės medis. 1-8 klasių mokiniai piešė ir kitaip gamino Gyvybės medžius, darė atvirukus, kurie buvo padovanoti Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių skyriui. TUC siūlo pirmadienį pirmos pamokos metu prisiminti šios dienos svarbą ir dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios pilietinės iniciatyvos.

                                                                            TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau