Edukacinės erdvės

Sužaliavus gamtai kviečiame visus apsilankyti mokyklos teritorijoje ir patyrinėti joje augančius augalus. Augalų pavadinimai ir jų aprašymai yra užšifruoti QR kodais. Naudodamiesi išmaniaisiais telefonais nuskanuokite lentelėje QR kodą ir pasitikrinkite ar tikrai viską žinote apie augalus augančius mokyklos kieme.

Informacinių technologijų mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau