Edukacinės erdvės

Sužaliavus gamtai kviečiame visus apsilankyti mokyklos teritorijoje ir patyrinėti joje augančius augalus. Augalų pavadinimai ir jų aprašymai yra užšifruoti QR kodais. Naudodamiesi išmaniaisiais telefonais nuskanuokite lentelėje QR kodą ir pasitikrinkite ar tikrai viską žinote apie augalus augančius mokyklos kieme.

Informacinių technologijų mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau