Vasaros stovykla „SKRISK“

Šiandien mokykloje startavo vaikų vasaros stovykla „SKRISK“. Stovyklą pradėjome birželio 15-21 dienų veiklų pristatymu bei saugaus elgesio taisyklių aptarimu, nusimatėme grupės susitarimus ir iškeliavome ieškoti gamtos stebuklų. Siekėme į pasaulio pažinimo pamoką integruoti matematiką ir lietuvių kalbą, o integravome dar ir fizinį ugdymą. Ieškojome skruzdėlyno, tačiau kelionės metu atradome kur kas daugiau. Su kompasu nagrinėjome kryptis, o naudodamiesi padidinamaisiais stiklais bandėme į augalus ir gyvūnus pažvelgti iš arčiau. Mokėmės bendravimo ir bendradarbiavimo bei gilinome socialinius įgūdžius. Atradome, kad labai vieningai nemėgstame uodų ir gebame būti itin greiti, kai reikia nuo jų pasprukti. Draugiškai papietavę skubėjome į „Duonos kelio“ edukaciją. Klausėmės įdomaus pasakojimo apie duonelės atsiradimą ir nuo ko gi viskas prasideda, movėme duoneles ant medinio pagalio ir senoviniu būdu jas kepėme, o vėliau valgėme su sviestu arba braškių uogiene. Kepėme dar ir dar kartą, patys paragavę, kepėme artimiesiems dovanų. Šiek tiek pailsėję po degustacijos ir kepimo, įtvirtinome žinias ir gamtoje atrastą lobyną – sraigę (dėl įvairių spalvų, dydžių ir formų labiausiai visiems užstrigusį) lipdėme iš modelino. Pažaidę stalo žaidimus išskubėjome namo laukti rytojaus. Labai smagu matyti tiek džiugesio vaikų akyse, ieškoti ir atrasti bei augti kartu.

Psichologė Ignė, Mokytojo padėjėjos Audronė ir Renata

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau