Vasaros stovykla „SKRISK“

Šiandien mokykloje startavo vaikų vasaros stovykla „SKRISK“. Stovyklą pradėjome birželio 15-21 dienų veiklų pristatymu bei saugaus elgesio taisyklių aptarimu, nusimatėme grupės susitarimus ir iškeliavome ieškoti gamtos stebuklų. Siekėme į pasaulio pažinimo pamoką integruoti matematiką ir lietuvių kalbą, o integravome dar ir fizinį ugdymą. Ieškojome skruzdėlyno, tačiau kelionės metu atradome kur kas daugiau. Su kompasu nagrinėjome kryptis, o naudodamiesi padidinamaisiais stiklais bandėme į augalus ir gyvūnus pažvelgti iš arčiau. Mokėmės bendravimo ir bendradarbiavimo bei gilinome socialinius įgūdžius. Atradome, kad labai vieningai nemėgstame uodų ir gebame būti itin greiti, kai reikia nuo jų pasprukti. Draugiškai papietavę skubėjome į „Duonos kelio“ edukaciją. Klausėmės įdomaus pasakojimo apie duonelės atsiradimą ir nuo ko gi viskas prasideda, movėme duoneles ant medinio pagalio ir senoviniu būdu jas kepėme, o vėliau valgėme su sviestu arba braškių uogiene. Kepėme dar ir dar kartą, patys paragavę, kepėme artimiesiems dovanų. Šiek tiek pailsėję po degustacijos ir kepimo, įtvirtinome žinias ir gamtoje atrastą lobyną – sraigę (dėl įvairių spalvų, dydžių ir formų labiausiai visiems užstrigusį) lipdėme iš modelino. Pažaidę stalo žaidimus išskubėjome namo laukti rytojaus. Labai smagu matyti tiek džiugesio vaikų akyse, ieškoti ir atrasti bei augti kartu.

Psichologė Ignė, Mokytojo padėjėjos Audronė ir Renata

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau