Europos kalbų dienos renginiai mokykloje

Minėdami artėjančią Europos kalbų dieną Vilniaus „Ryto“ progimnazija progimnazijos lietuvių kalbos mokytojai ir mokiniai rugsėjo 23 d. nuotoliniu būdu surengė „Tarmių popietę“, kurios metu rytų aukštaičiu tarme kurianti poetė Ingrida Kepalaitė mokė šeštų klasių mokinius tarmės subtilybių.  Popietės metu mokiniai klausėsi tarmiškai parašytų eilių, spėliojo žodžių reikšmes ir atliko daug kitų smagių užduotėlių.

Lietuvių kalbos mokytoja Saulė Nagienė

Rugsėjo 22 dieną 7 ir 8 klasių vokiečių kalbą besimokantys mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Europos Sąjungos kalbas.

Vokiečių kalbos mokytoja Daiva Buivydienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau