Europos kalbų dienos renginiai mokykloje

Minėdami artėjančią Europos kalbų dieną Vilniaus „Ryto“ progimnazija progimnazijos lietuvių kalbos mokytojai ir mokiniai rugsėjo 23 d. nuotoliniu būdu surengė „Tarmių popietę“, kurios metu rytų aukštaičiu tarme kurianti poetė Ingrida Kepalaitė mokė šeštų klasių mokinius tarmės subtilybių.  Popietės metu mokiniai klausėsi tarmiškai parašytų eilių, spėliojo žodžių reikšmes ir atliko daug kitų smagių užduotėlių.

Lietuvių kalbos mokytoja Saulė Nagienė

Rugsėjo 22 dieną 7 ir 8 klasių vokiečių kalbą besimokantys mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Europos Sąjungos kalbas.

Vokiečių kalbos mokytoja Daiva Buivydienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau