Kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės dalykinės savaitės veiklos

Anglų kalbos pamokose 5 klasių mokiniai sprendė kryžiažodžius apie mokyklą, ieškojo paslaptingųjų žodžių, 6 klasių mokiniai komandose rengė smagias viktorinas apie Vilniaus „ Ryto“ progimnaziją, 7 bei 8 klasių mokiniai paruošė labai įdomius pristatymus apie Vilniaus „Ryto“ progimnaziją, mokytojus, įvairias veiklas, mokyklos muziejų, mokyklinį gyvenimą, užklasines veiklas, išvykas bei žymius žmones, baigusius mūsų mokyklą.

Anglų kalbos mokytojai

5 klasių mokiniai istorijos pamokos metu kalbėjo ir meniškai pateikė įvykius susijusius su mokykla.

Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau