Kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės dalykinės savaitės veiklos

Anglų kalbos pamokose 5 klasių mokiniai sprendė kryžiažodžius apie mokyklą, ieškojo paslaptingųjų žodžių, 6 klasių mokiniai komandose rengė smagias viktorinas apie Vilniaus „ Ryto“ progimnaziją, 7 bei 8 klasių mokiniai paruošė labai įdomius pristatymus apie Vilniaus „Ryto“ progimnaziją, mokytojus, įvairias veiklas, mokyklos muziejų, mokyklinį gyvenimą, užklasines veiklas, išvykas bei žymius žmones, baigusius mūsų mokyklą.

Anglų kalbos mokytojai

5 klasių mokiniai istorijos pamokos metu kalbėjo ir meniškai pateikė įvykius susijusius su mokykla.

Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau