Kalbų ir socialinių mokslų metodinės grupės dalykinės savaitės veiklos

Anglų kalbos pamokose 5 klasių mokiniai sprendė kryžiažodžius apie mokyklą, ieškojo paslaptingųjų žodžių, 6 klasių mokiniai komandose rengė smagias viktorinas apie Vilniaus „ Ryto“ progimnaziją, 7 bei 8 klasių mokiniai paruošė labai įdomius pristatymus apie Vilniaus „Ryto“ progimnaziją, mokytojus, įvairias veiklas, mokyklos muziejų, mokyklinį gyvenimą, užklasines veiklas, išvykas bei žymius žmones, baigusius mūsų mokyklą.

Anglų kalbos mokytojai

5 klasių mokiniai istorijos pamokos metu kalbėjo ir meniškai pateikė įvykius susijusius su mokykla.

Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau