Sveikiname ir džiaugiamės

                                                      

Vėl skubame pasidalinti džiugia žinia!

Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti vyko orientavimosi ir pažinimo varžybos – ,,Vilniaus miesto gatvėmis”. Kraštotyros – etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą” narės, 8 c klasės mokinės: Simona Mateikaitė, Ema Razbadauskaitė, Laura Šulgaitė bei 8b klasės mokinės Jorė Vasarė Luneckaitė ir Gustautė Karužaitė iškovojo garbingą

II vietą!

Šilčiausi sveikinimai mūsų prizininkėms!

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė]

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau