Norime pasidžiaugti laimėtu sporto projektu LIUK’S – LABAI IŠSIILGUSIEMS UŽSIĖMIMŲ, KURIE SMAGŪS! Šį projektą finansuoja Sporto rėmimo fondas

Naujausios žinios!

2021-09-23 Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko LĖKŠČIASVYDŽIO (FRISBEE) žaidimo pristatymas. Dėkojame svečiui LSDF atstovui Ričardui Zareckiui  už pagalbą, supažindinant 5-8 klasių mokinius su šia nuostabia sveikatinančio fizinio aktyvumo forma!

2021-09-24 Progimnazijoje vyko Sporto Dienos minėjimas. 5-8 klasių mokiniai turėjo progą išmėginti sportinį badmintoną. Ne vienas ir prakaitą nusišluostė.

Dėkojame SM Tauras badmintono treneriams, sutikusiems pasidalinti profesionalų patirtimi ir pademonstruoti, kokių aukštumų galima pasiekti mokantis šio miklumo, geros reakcijos ir ištvermės reikalaujančio sportinio žaidimo.

Vaikų emocijos užsiėmimų metu kalbėjo pačios už save!

Kviečiame ir JUS pasidžiaugti smagiomis vykusių užsiėmimų akimirkomis!

Naudodamiesi proga, dar kartą kviečiame visus norinčius prisijungti į progimnazijos projekto LIUK’S sportinius būrelius.

Rugsėjo 19 ir 24 dienomis vyko beisbolo užsiėmimai. Treniruočių metu mokinius konsultavo ir savo sportine patirtimi dalinosi Tauro SM  treneris Vermidas Neverauskas.  Visi 3-8 klasių mokiniai galėjo pasitikrinti  savo metimo jėgą, tikslumą bei gebėjimą susikaupti beisbolo užsiėmimų metu.

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau