Antrokai – nauji bibliotekos skaitytojai

Spalio mėnesį „Ryto“ mokyklos biblioteką pirmą kartą aplankė antrokai! Moksleiviams viskas buvo įdomu. Bibliotekininkė Ieva Malinauskienė antrokams papasakojo, kaip galima tapti bibliotekos skaitytoju, parodė, kokių būna įvairių ir įdomių knygelių, kokia tvarka jos sudėtos į lentynas, supažindino su bibliotekos taisyklėmis. Lankytojai susidomėję klausėsi ir negalėjo atsistebėti, kad tiek daug knygų sukaupta vienoje vietoje.

Mielai lauksime jų bibliotekoje!  

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau