Stovyklos „Kurk, atrask ir tobulėk” veiklos

Matematikos, informacinių technologijų, fizinio ugdymo ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė

Kalbų ir socialinių mokslų metodinė grupė

Lapkričio 4 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijos nuotolinėje stovykloje „Kurk, atrask ir tobulėk“ 5-6 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis kūrė savo knygą. Daugelis pasirinko įprastos popierinės knygelės gamybą, bet buvo susidomėjusių ir knygos kūrimu programa „Book Creator“. Savo sukurta knyga kiekvienam šildo širdį ir teikia džiaugsmo.

Lietuvių kalbos mokytoja Saulė Nagienė

Šiandien vyko penktokų stovykla ,,Lietuvos etnografiniai regionai”, kurios metu mokiniai susipažino su Lietuvos regionais, jų išskirtiniais bruožais, tautiniais rūbais, gyvenamaisiais namais, lankytinomis vietomis bei įdomiausiais faktais. Mokiniai piešė tautinius rūbus, Lietuvos regionus, atsakinėjo į klausimus, rašė refleksiją.

Šeštų klasių mokiniai „Geografo laboratorijoje“ susipažino su gaublių istorija ir net bandė pagaminti savo gaublį. Sunkiausiai sekėsi suklijuoti žemynų dalis, tad teko pasikviesti į pagalbą vyresniuosius.

Dėkojame aktyviausiems mokiniams!

                                                                  Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė ir geografijos mokytoja Vida Turbienė

Lapkričio 9 d. rudens stovykloje „Kurk, atrask ir tobulėk“ vyko anglų kalbos interaktyvios veiklos 5-6 klasių mokiniams. Mokiniai susipažino su Didžiosios Britanijos ypatumais, Londono žymiomis vietovėmis, sužinojo daug įdomių faktų apie Vestminsterio laikrodžio bokštą (Elžbietos bokštą), garsųjį Londono Big Beną. Taip pat vaikai žaidė pažintinius žaidimus apie Didžiosios Britanijos šalis, miestus, pastatus bei dalyvavo viktorinoje Kahoot platformoje apie Jungtinę Karalystę.

Džiugu, kad dalyvavę stovykloje mokiniai buvo labai aktyvūs.

Anglų kalbos mokytojai

Pradinių klasių metodinė grupė

Trečiadienį progimnazijos pradinių klasių mokiniams prasidėjo stovykla ,,Kurk, atrask ir tobulėk”. Vaikai dainavo, piešė, mokėsi emocijų valdymo meno, gvildeno anglų kalbos paslaptis, projektavo savo svajonių namus, mokėsi iliustruoti pasakas. Dėkojame mūsų aktyviausiems stovyklautojams!

Mokytoja Božena Kreč

Veikla ,,Netradicinės raidelės” skirta 1-2 klasės mokiniams. Žaidimų ir kūrybinių darbų pagalba mokėmės ir kartojome   lietuvių kalbos abėcėlę bei aptarėme kelis svarbius ir įdomius faktus apie patį alfabetą. Vaikai susipažino su kūrybinių priemonių įvairove ir  netradiciniais raidžių rašymo būdais, o antroje veiklos dalyje visi kūrė išskirtinę pirmą savo vardo raidę.

Mokytoja Sandra Tamošaitienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau