Prevencinė pamoka

Lapkričio 12 d. mokykloje lankėsi 5-PK bendruomenės pareigūnė Laura Šimonienė, kuri ketvirtų klasių mokiniams vedė prevencinę pamoką apie teisinę atsakomybę. Pareigūnė mokiniams paaiškino, kodėl reikia laikytis įstatymų ir kokios pasekmės laukia jų nesilaikant. Tokios prevencinės pamokos yra reikalingos, nes primena, kad visi turime laikytis nustatytų taisyklių, o įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Socailinė pedagogė Milena Rukaitė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau