Prevencinė pamoka

Lapkričio 12 d. mokykloje lankėsi 5-PK bendruomenės pareigūnė Laura Šimonienė, kuri ketvirtų klasių mokiniams vedė prevencinę pamoką apie teisinę atsakomybę. Pareigūnė mokiniams paaiškino, kodėl reikia laikytis įstatymų ir kokios pasekmės laukia jų nesilaikant. Tokios prevencinės pamokos yra reikalingos, nes primena, kad visi turime laikytis nustatytų taisyklių, o įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Socailinė pedagogė Milena Rukaitė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau