Laimingi žmonės nerūko!

Kasmet, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena.  Tai gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti šio žalingo įpročio savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Vietoj cigaretės siūlome perskaityti knygą apie sėkmės istoriją. 

Rekomenduojame skaityti:

Allen Carr ,,Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti”,

(be autoriaus) ,,Rūkymas užknisa!”,

David D. Burns, M. D. ,,Geros nuotaikos vadovas”,

L. Ron Hubbard ,,Kelias į laimę”,

Louise L. Hay ,,Mylėdamas save tu būsi laimingas”.

Bibliotekoje surengta knygų parodėlė šia tema.

Kviečiame apsilankyti!

Bibliotekininkės Ieva Malinauskienė ir Violė Grinkevičienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau