Laimingi žmonės nerūko!

Kasmet, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena.  Tai gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti šio žalingo įpročio savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Vietoj cigaretės siūlome perskaityti knygą apie sėkmės istoriją. 

Rekomenduojame skaityti:

Allen Carr ,,Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti”,

(be autoriaus) ,,Rūkymas užknisa!”,

David D. Burns, M. D. ,,Geros nuotaikos vadovas”,

L. Ron Hubbard ,,Kelias į laimę”,

Louise L. Hay ,,Mylėdamas save tu būsi laimingas”.

Bibliotekoje surengta knygų parodėlė šia tema.

Kviečiame apsilankyti!

Bibliotekininkės Ieva Malinauskienė ir Violė Grinkevičienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau