Edukacinė – pažintinė išvyka „Trakų krašto istorija ir tradiciniai amatai“

Lapkričio 20 dieną kraštotyros – etnokultūros „Pažinkime Lietuvą“ būrelio nariai lankėsi Trakuose. Tradicinių amatų centre dalyvavo edukacijoje „Advento vainiko pynimas ir angelo žvakės liejimas”. Būrelio nariai ne tik pynė Advento vainikus, bet ir pasigamino Advento žvakeles.

Vykdami į Užutrakio dvaro rūmų sodybą, pakeliui aplankė Angelų kalną, kuris kasmet  keičiasi.Čia ne tik susipažino iš kur atkeliauja angelai, bet turėjo unikalią progą paridenti akmenis. 

Dvaro sodyboje mokiniai grožėjosi Juozapo Tiškevičiaus ir jo žmonos kunigaikštytės Jadvygos Svetopolk-Četvertinskos palikimu – prancūzų kraštovaizdžio architekto ir botaniko F. A. Andre kurtu parku. Dvaro sodybos lankymas ir pasivaikščiojimas jos takais paliko neišdildomą įspūdį. Pasigrožėkite ir Jūs!

Už puikią edukacinę išvyką tariame Ačiū Vilniaus jaunųjų turistų centrui.

​​

​Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau