Edukacinė – pažintinė išvyka „Trakų krašto istorija ir tradiciniai amatai“

Lapkričio 20 dieną kraštotyros – etnokultūros „Pažinkime Lietuvą“ būrelio nariai lankėsi Trakuose. Tradicinių amatų centre dalyvavo edukacijoje „Advento vainiko pynimas ir angelo žvakės liejimas”. Būrelio nariai ne tik pynė Advento vainikus, bet ir pasigamino Advento žvakeles.

Vykdami į Užutrakio dvaro rūmų sodybą, pakeliui aplankė Angelų kalną, kuris kasmet  keičiasi.Čia ne tik susipažino iš kur atkeliauja angelai, bet turėjo unikalią progą paridenti akmenis. 

Dvaro sodyboje mokiniai grožėjosi Juozapo Tiškevičiaus ir jo žmonos kunigaikštytės Jadvygos Svetopolk-Četvertinskos palikimu – prancūzų kraštovaizdžio architekto ir botaniko F. A. Andre kurtu parku. Dvaro sodybos lankymas ir pasivaikščiojimas jos takais paliko neišdildomą įspūdį. Pasigrožėkite ir Jūs!

Už puikią edukacinę išvyką tariame Ačiū Vilniaus jaunųjų turistų centrui.

​​

​Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau