Jonui Basanavičiui ­– 170!

Šiemet minime Jono Basanavičiaus 170-ąsias gimimo metines. Tai ryškiausias XIX amžiaus pabaigos tautinio atgimimo pradininkas, pirmasis laikraščio „Aušra“ redaktorius, vienas svarbiausių valstybės nepriklausomybės siekėjų, gydytojas, tautosakininkas, antropologas, publicistas, visuomenės ir kultūros veikėjas, lietuvių tautos patriarchas.

Apie šią iškilią asmenybę Vilniaus ,,Ryto“ progimnazijos skaitykloje surengta paroda. Kviečiame apsilankyti!

                                                                                                          Bibliotekininkė Violė Grinkevičienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau