Paskelbti lapkričio 18 d. vykusios Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados rezultatai!

 Olimpiadoje dalyvavo 2152 mokiniai iš 159 mokyklų. Mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai atsakingai ruošėsi olimpiadai ir pasiekė puikius rezultatus. Net 10 mokinių surinko 80 ir daugiau balų ir bus apdovanoti diplomais, kurie mokyklą turėtų pasiekti gruodžio mėnesį.

Sveikiname šiuos mokinius: Emiliją Ufartaitę, Gabrielę Stoškutę, Marką Požerskį – 7a , Giedrę Urbonaitę – 8b, Domantą Vėžį, Tadą Tomkevičių – 8 c, Rusnę Raudonytę, Kariną Romanenko,  Augustę Sadovskytę – 8a, Gretą Čepurovaitę – 7b!

Šių metų Nacionalinės aplinkosaugos pagrindinė tema buvo: ,,Elektronikos gaminiams reikalingi iškastiniai ištekliai bei tvarus jų naudojimas“.

Tikiu,  kad per pasiruošimo olimpiadai laikotarpį įgytos žinios sustiprino mokinių suvokimą, kaip svarbu tausoti aplinką, mylėti gamtą, rūpintis savo ir ateinančių kartų gerove. Pasidžiaukime  puikiais mūsų mokyklos mokinių rezultatais kartu!   

Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados visų dalyvių rezultatai

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau