Paskelbti lapkričio 18 d. vykusios Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados rezultatai!

 Olimpiadoje dalyvavo 2152 mokiniai iš 159 mokyklų. Mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai atsakingai ruošėsi olimpiadai ir pasiekė puikius rezultatus. Net 10 mokinių surinko 80 ir daugiau balų ir bus apdovanoti diplomais, kurie mokyklą turėtų pasiekti gruodžio mėnesį.

Sveikiname šiuos mokinius: Emiliją Ufartaitę, Gabrielę Stoškutę, Marką Požerskį – 7a , Giedrę Urbonaitę – 8b, Domantą Vėžį, Tadą Tomkevičių – 8 c, Rusnę Raudonytę, Kariną Romanenko,  Augustę Sadovskytę – 8a, Gretą Čepurovaitę – 7b!

Šių metų Nacionalinės aplinkosaugos pagrindinė tema buvo: ,,Elektronikos gaminiams reikalingi iškastiniai ištekliai bei tvarus jų naudojimas“.

Tikiu,  kad per pasiruošimo olimpiadai laikotarpį įgytos žinios sustiprino mokinių suvokimą, kaip svarbu tausoti aplinką, mylėti gamtą, rūpintis savo ir ateinančių kartų gerove. Pasidžiaukime  puikiais mūsų mokyklos mokinių rezultatais kartu!   

Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados visų dalyvių rezultatai

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau