Paskelbti lapkričio 18 d. vykusios Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados rezultatai!

 Olimpiadoje dalyvavo 2152 mokiniai iš 159 mokyklų. Mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai atsakingai ruošėsi olimpiadai ir pasiekė puikius rezultatus. Net 10 mokinių surinko 80 ir daugiau balų ir bus apdovanoti diplomais, kurie mokyklą turėtų pasiekti gruodžio mėnesį.

Sveikiname šiuos mokinius: Emiliją Ufartaitę, Gabrielę Stoškutę, Marką Požerskį – 7a , Giedrę Urbonaitę – 8b, Domantą Vėžį, Tadą Tomkevičių – 8 c, Rusnę Raudonytę, Kariną Romanenko,  Augustę Sadovskytę – 8a, Gretą Čepurovaitę – 7b!

Šių metų Nacionalinės aplinkosaugos pagrindinė tema buvo: ,,Elektronikos gaminiams reikalingi iškastiniai ištekliai bei tvarus jų naudojimas“.

Tikiu,  kad per pasiruošimo olimpiadai laikotarpį įgytos žinios sustiprino mokinių suvokimą, kaip svarbu tausoti aplinką, mylėti gamtą, rūpintis savo ir ateinančių kartų gerove. Pasidžiaukime  puikiais mūsų mokyklos mokinių rezultatais kartu!   

Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados visų dalyvių rezultatai

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau