2021 m. skelbiamos kiek kitokios – „Bibliotekų knygų Kalėdos“

Šių metų akcijos šūkis – Šventinis gerumas kartu su knyga!

Kalėdų laukimo ženklai jau ne tik prekybos centruose: puošiasi miestai, „dygsta“ išdabintos eglutės, spindinčiomis girliandomis ir nėriniuotais karpiniais sveikinasi bibliotekų langai.

Ne tik trumpėjančios dienos, bet ir nesitraukianti pandemija kelia nerimastį. Vis dėlto Kalėdos yra laikas, kai metus norime užbaigti ramiau, dovanodami vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridedant dar ir knygą – perskaitytą gerą romaną ar eilėraštį.

Kviečiame padovanoti bibliotekai knygą, kad ji galėtų dovanoti skaitymo džiaugsmą skaitytojams!

Bibliotekininkės Ieva Malinauskienė ir Violė Grinkevičienė

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais