Šaudymo varžybos „Taiklioji akis”

Šauni 6-7 klasių komanda – Saulė ir Marius iš 6b bei Deira ir Margarita iš 7c klasės šeštadienį dalyvavo VJTC surengtose šaudymo varžybose. Iš 16 dalyvavusių komandų užėmėme 8 vietą!  Ypač puikiai šaudė Saulė ir Marius. Ne tik dalyvavome varžybose, bet ir grožėjomės šventiškai išpuoštu Vilniumi.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau