Šaudymo varžybos „Taiklioji akis”

Šauni 6-7 klasių komanda – Saulė ir Marius iš 6b bei Deira ir Margarita iš 7c klasės šeštadienį dalyvavo VJTC surengtose šaudymo varžybose. Iš 16 dalyvavusių komandų užėmėme 8 vietą!  Ypač puikiai šaudė Saulė ir Marius. Ne tik dalyvavome varžybose, bet ir grožėjomės šventiškai išpuoštu Vilniumi.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau