Šventinis gerumas kartu su knyga

Kaip ir kasmet, mokyklos bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti akcijoje „Bibliotekų knygų Kalėdos“. Šios akcijos metu „Ryto“ progimnazijos biblioteka, Jūsų gerumo dėka, praturtėjo 57  naujomis ir vertingomis knygomis!

Dar kartą įsitikinome, kad akcija „Knygų Kalėdos“ yra prasminga ir skatinanti skaityti.

Nuoširdžiai dėkojame už dovanas direktorei R. Juodelienei, mokytojoms: R. Karalienei, L. Aleškevičiūtei, D. Polikaitienei, D. Šiukštienei.

Mokiniams: E. Požėlaitei 5b, E. Černiauskaitei 4b, R. Dijokui 3b, E. Sivickiui 5c, P. Mekuškai 8b, E. Kuckevič 5b, V. Žekoniui 5a, G. Žekonytei 8a, A. Orvydaitei 1d, S. Balbieriūtei 1b.

Aktyviausiai dovanojusiems – 2b klasei: M. Rudak, L. Makaveckaitei, A. Jašmontaitei, S. M. Sims, G. Žičkutei, U. Jurčytei. Taip pat dėkojame 3b klasei.

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti dovanas bei pavartyti naujienas!

Bibliotekininkė Ieva

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Sveikiname