Pasaulinė inicaityva #We remember

Sausio 27-tą dieną vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jos buvo skirtos Holokausto aukų dienos paminėjimui. Rytiečiai prisijungė prie pasaulinės iniciatyvos #We remember. Mokiniai išklausė interviu su žmogumi, kurio artimieji nukentėjo tuo laikmečiu. Taip pat sužinojo apie tragiškas holokausto pasekmes ir su juo susijusius faktus.

Anglų kalbos mokytojai ir mokyklos TUC

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau