Mokinių darbų paroda „Senųjų civilizacijų architektūros paminklai”

Šiandien mokykloje puikuojasi 7b klasės mokinių darbų paroda „Senųjų civilizacijų architektūros paminklai”. Įspūdingais pastatais ir paminklais garsėjo pirmosios civilizacijos. Mokykloje organizuojamoje parodoje galite susipažinti su Egipto, Babilono, Kinijos ir Indijos civilizacijų architektūros paminklais, raštais bei kitais kūriniais. 

Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau