Švęskime laisvę!

Valstybinės šventės proga pradinių klasių jaunuoliai kartus su mokytojomis sugalvojo užauginti BENDRYSTĖS medį. Ši inicatyva klasių bendruomenes pakvietė dar kartą pajusti vienybę, tapatumą su savo valstybę, atsakomybę bei džiaugsmą būti kažko gražaus dalimi. Mokyklos kiemo medį papuošėme Lietuvos vėliavos spalvų juostomis bei mažais varpeliais, jaukiai primenančiais – kiekvienas esame svarbus, kuriantis ir girdimas. Tai tik maža dalis to, ką šiandien patyrėme džiaugdamiesi artėjančia Vasario 16 -osios švente. Švęskime laisvę!

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau