Liuk’s projektas

Džiugu, kad mūsų laimėtas mokinių fizinio aktyvumo skatinimo projektas LIUK,S (paraiškos Nr. SRF-SIĮ-2021-1-0486) vis labiau įsibėgėja.

Visi žinome, kad fizinis aktyvumas stiprina sveikatą. LIUK,S sporto būrelius lankantys mokiniai, išmaniųjų technologijų POLAR (širdies darbo monitoringo) priemonių dėka, dabar jau turi galimybę ugdytis įprotį sekti savo fizinę ir sveikatos būklę!

Pakartoję savo žinias apie sveikatai būtiną savikontrolę sportuojant, išmokę skaičiuoti savo pulsą ir sportuodami reguliariai tikrintis savo širdies darbą, mokiniai dabar gali individualiai įsivertinti savo pasiektą fizinį aktyvumą. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti POLAR išmaniuosius laikrodukus ir POLAR programėlę, rodančią ar pasiekti jų pasirinkti fizinio aktyvumo rodikliai.

Kad mokiniai, mokytojai, sporto būrelių vadovai galėtų išsiaiškinti visus kilusius, su POLAR išmaniosios monitoringo sistemos naudojimu, kilusius klausimus, vasario 9 d. projekto dalyviams vyko mokymai su širdies darbo monitoringo IT įranga ir programa. Mokymo metu buvo įgyti ir tobulinti gebėjimai dirbti su specifinę, monitoringui atlikti skirta įranga.

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau