Liuk’s projektas

Džiugu, kad mūsų laimėtas mokinių fizinio aktyvumo skatinimo projektas LIUK,S (paraiškos Nr. SRF-SIĮ-2021-1-0486) vis labiau įsibėgėja.

Visi žinome, kad fizinis aktyvumas stiprina sveikatą. LIUK,S sporto būrelius lankantys mokiniai, išmaniųjų technologijų POLAR (širdies darbo monitoringo) priemonių dėka, dabar jau turi galimybę ugdytis įprotį sekti savo fizinę ir sveikatos būklę!

Pakartoję savo žinias apie sveikatai būtiną savikontrolę sportuojant, išmokę skaičiuoti savo pulsą ir sportuodami reguliariai tikrintis savo širdies darbą, mokiniai dabar gali individualiai įsivertinti savo pasiektą fizinį aktyvumą. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti POLAR išmaniuosius laikrodukus ir POLAR programėlę, rodančią ar pasiekti jų pasirinkti fizinio aktyvumo rodikliai.

Kad mokiniai, mokytojai, sporto būrelių vadovai galėtų išsiaiškinti visus kilusius, su POLAR išmaniosios monitoringo sistemos naudojimu, kilusius klausimus, vasario 9 d. projekto dalyviams vyko mokymai su širdies darbo monitoringo IT įranga ir programa. Mokymo metu buvo įgyti ir tobulinti gebėjimai dirbti su specifinę, monitoringui atlikti skirta įranga.

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau