Tikros Užgavėnės: užsigavėk su meška!

Progimnazijos Kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai  iš Rumšiškių grįžo pilni įspūdžių, pasisėmę  gerų emocijų ir ne tik…Būrelio vadovė Vilma Riabovienė dalijasi kelionės įspūdžiais: ,,Apsilankėme kulinarinio ir tautinio paveldo meistrų dirbinių mugėje ,,Žemaitijos pakelėse“, miestelio aikštėje ir prieigose, ,,Po malūno sparnu”, prie kepurinio malūno, kepėme blynus su spirgučiais . Goldingos sodyboje dalyvavome viktorinoje ,,Kiek teks, tiek užteks“. Linksminomės su ansambliais iš Kaišiadorių kultūros centro ,,Žilvita”, Vilniaus universitero folkloro ansambliu ,,Ratilio”, Vilniaus miesto folkloro ansambliu ,,Poringės”. Su žiema atsisveikinome sudegindami Morę (blogio, nelaimių, tamsos ir žiemos simboliui).

Dėkojame Vilniaus jaunųjų turistų centrui padovanojusiam įspūdingą šventę“.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau