Knygos pavasaris

Ir kas gi būtų žmogus be knygos, be rašto? Juk knyga sieja dabartį su protėviais bei ateinančiomis kartomis. Keičiasi knygų formatas, nuo popierinės knygos pereinama prie garso ar vaizdo knygų, tačiau raštas vedė ir ves mus į priekį.

Šių metų kovo 31 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko „Knygos pavasario“ renginys. Jo metu mokiniai mokėsi kurti ir įrišti savo knygas. Pasirodė, jog rašytojo ir knygrišio amatas yra pakankamai sudėtingas. Tačiau rezultatais – pagamintomis knygomis – džiaugėsi visi.

Na o žinias apie knygas, jų spausdinimą bei raštą mokiniai išbandė Kahoot aplinkoje organizuotoje viktorinoje.

Renginį vainikavo susitikimas su rašytoja Gina Viliūne, kuri iki dešimtos klasės mokėsi šioje (tuometinėje 43-iojoje) mokykloje. Rašytoją pristatė  ir su ja bendravo lietuvių kalbos mokytoja Remigija K.

Tad ne tik pavasarinės saulės, bet ir knygų šviesa šildė visus, susirinkusius į „Knygos pavasario“ šventę.

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau