Knygos pavasaris

Ir kas gi būtų žmogus be knygos, be rašto? Juk knyga sieja dabartį su protėviais bei ateinančiomis kartomis. Keičiasi knygų formatas, nuo popierinės knygos pereinama prie garso ar vaizdo knygų, tačiau raštas vedė ir ves mus į priekį.

Šių metų kovo 31 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko „Knygos pavasario“ renginys. Jo metu mokiniai mokėsi kurti ir įrišti savo knygas. Pasirodė, jog rašytojo ir knygrišio amatas yra pakankamai sudėtingas. Tačiau rezultatais – pagamintomis knygomis – džiaugėsi visi.

Na o žinias apie knygas, jų spausdinimą bei raštą mokiniai išbandė Kahoot aplinkoje organizuotoje viktorinoje.

Renginį vainikavo susitikimas su rašytoja Gina Viliūne, kuri iki dešimtos klasės mokėsi šioje (tuometinėje 43-iojoje) mokykloje. Rašytoją pristatė  ir su ja bendravo lietuvių kalbos mokytoja Remigija K.

Tad ne tik pavasarinės saulės, bet ir knygų šviesa šildė visus, susirinkusius į „Knygos pavasario“ šventę.

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau