Edukacinis užsiėmimas „Robotika“

Kovo 31 d. penktų klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Robotika”, kurį vedė VšĮ Robotikos studijos darbuotojas.  Edukacijos metu mokiniai dirbdami grupėmis konstravo ir programavo robotus. Smagiausia dalis – pačių sukonstruotų robotų kovos ringe, kur laimi stipriausi. Užsiėmimo pabaigoje visiems dalyviams įteikti pažymėjimai.

Penktų klasių auklėtojos

  

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau