Mokytojų protmūšis

Džiugu, kad šiandien mokytojai nepabūgo mesti iššūkio sau ir sudalyvavo matematikos, informacinių technologijų, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame „Mokytojų protmūšyje”. Tikimės, kad įgyjote naujų žinių, patirties ir linksmai praleidote laiką.

Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Benediktą Mažeiką, Vidą Turbienę, Rasą Sutkienę, Dianą Volodkovič, Pauliną Grigaliūnaitę. II vietos nugalėtojų komandą – Jurgita Jurgaitienę, Kristiną Mišeikienę, Gintą Gerdvilienę, Ingridą Volungevičienę, Svetlaną Cvetkovą.III vietos nugalėtojų komandą – Moniką Dmitrijevaitę, Ramūną Boleslovą Malcių, Valdą Gečą, Moniką Gecevičienę.

Ačiū visiems dalyviams už gerą nuotaiką, pozityvumą ir azartišką žaidimą.

Organizatoriai

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau