Mokytojų protmūšis

Džiugu, kad šiandien mokytojai nepabūgo mesti iššūkio sau ir sudalyvavo matematikos, informacinių technologijų, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame „Mokytojų protmūšyje”. Tikimės, kad įgyjote naujų žinių, patirties ir linksmai praleidote laiką.

Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Benediktą Mažeiką, Vidą Turbienę, Rasą Sutkienę, Dianą Volodkovič, Pauliną Grigaliūnaitę. II vietos nugalėtojų komandą – Jurgita Jurgaitienę, Kristiną Mišeikienę, Gintą Gerdvilienę, Ingridą Volungevičienę, Svetlaną Cvetkovą.III vietos nugalėtojų komandą – Moniką Dmitrijevaitę, Ramūną Boleslovą Malcių, Valdą Gečą, Moniką Gecevičienę.

Ačiū visiems dalyviams už gerą nuotaiką, pozityvumą ir azartišką žaidimą.

Organizatoriai

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau