Mokytojų protmūšis

Džiugu, kad šiandien mokytojai nepabūgo mesti iššūkio sau ir sudalyvavo matematikos, informacinių technologijų, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame „Mokytojų protmūšyje”. Tikimės, kad įgyjote naujų žinių, patirties ir linksmai praleidote laiką.

Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Benediktą Mažeiką, Vidą Turbienę, Rasą Sutkienę, Dianą Volodkovič, Pauliną Grigaliūnaitę. II vietos nugalėtojų komandą – Jurgita Jurgaitienę, Kristiną Mišeikienę, Gintą Gerdvilienę, Ingridą Volungevičienę, Svetlaną Cvetkovą.III vietos nugalėtojų komandą – Moniką Dmitrijevaitę, Ramūną Boleslovą Malcių, Valdą Gečą, Moniką Gecevičienę.

Ačiū visiems dalyviams už gerą nuotaiką, pozityvumą ir azartišką žaidimą.

Organizatoriai

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau