PASAULIS PRIKLAUSO SMALSIEMS!

Šiandien įvyko įtraukusis LIU,KS 5 klasių sportinio būrelio veiklos pristatymo renginys – pažintis su netradiciniais kvadrato žaidimais „Kvadratas kitaip“. 

      Sveikiname Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos fizinio ugdymo mokytojos Linos Grigonienės vadovaujamas 5-6 klasių komandas, susipažinus ir sėkmingai išbandžius netradicinio kvadrato žaidimus!

       Tikimės, kad kvadrato žaidimai „Kitaip“ patiko ir paskatins abiejų mokyklų mokinius tapti fizinio aktyvumo fanais!

       Dėkojame visiems dalyvavusiems už sportinę dvasią, toleranciją, draugiškumą ir vadovavimąsi Kilnaus elgesio sporte nuostatomis!

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Mereškevičiūtė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau