Konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai” laimėjimas

Džiaugiausi, kai Gustautė sutiko išbandyti naują žemėlapio pasakojimo kūrimo būdą, GIS platformoje ir nusprendė dalyvauti 7-ąjame žemėlapių konkurse. Mokinė sukūrė žemėlapio pasakojimą – ,,Radvilų pėdsakų beieškant“ ir užėmė 7-8 klasių tarpe 3 vietą. Konkurse dalyvavo daugiau nei 150 moksleivių, sukurta 70 darbų. Gustautė apdovanota diplomu ir pagrindiniu prizu, bilietu į GIS mokyklos stovyklą vasarą. Džiugu, kai mokiniai savo pasiekimais garsina mokyklą. Didžiuojamės Gustaute.                               

                                                                                     Geografijos mokytoja Vida Turbienė

 

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau