Išvyka į Pelėdų parką

Balandžio 29 d. 5b ir 5c klasių mokiniai apsilankė Pelėdų parke, Rudaminoje. Čia jie susipažino su įvairiomis pelėdų bei apuokų rūšimis, jų gyvenimo subtilybėmis. Pelėdas auginantis gidas papasakojo daug įdomių faktų apie  plėšriąsias gražuoles: Laplandinęs, Liepsnotąsias, Baltąsias, Malaizines, Namines pelėdas. Taip pat penktokai sužinojo įdomybių apie Baltaveidį Afrikos apuokėlį.

„Džiaugiamės, kad buvo puiki galimybė jaukioje aplinkoje pasigrožėti šiais nuostabiais paukščiais”, – dalijosi įspūdžiais  klasių vadovės Marina Goršenkova ir Rasa Sutkienė.

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau