Edukacinė išvyka

Šeštadienį kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai buvo pakviesti VJTC į edukacinę išvyką. Būrelio nariai aplankė Raudonės pilies muziejų ir šalia esantį parką. Panemunės pilyje dalyvavo edukacijoje „Puikusis virėjas“. Anot būrelio vadovės, daugiausiai įspūdžių būrelio nariai pasisėmė Suvalkijos miestelyje – Kiduliuose, kur lankydami Kidulių dvarą dalyvavo edukacijoje „Napoleono lobio paieškos“. Gavę žemėlapius,  būrelio nariai ieškojo lobio, o linksmi dvariškių žaidimai ir nuotaikingos užduotys įsiminė ilgam, nes ne tik vyko lobio paieškos, bet ir reikėjo atnešti pilną kibirą vandens, šluoti laiptus, šokti, žaisti įvairius žaidimus. ,,Puikios nuotaikos grįžome į namus“, – dalijosi įspūdžiais būrelio vadovė Vilma Riabovienė.

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė