Edukacinė išvyka

Šeštadienį kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai buvo pakviesti VJTC į edukacinę išvyką. Būrelio nariai aplankė Raudonės pilies muziejų ir šalia esantį parką. Panemunės pilyje dalyvavo edukacijoje „Puikusis virėjas“. Anot būrelio vadovės, daugiausiai įspūdžių būrelio nariai pasisėmė Suvalkijos miestelyje – Kiduliuose, kur lankydami Kidulių dvarą dalyvavo edukacijoje „Napoleono lobio paieškos“. Gavę žemėlapius,  būrelio nariai ieškojo lobio, o linksmi dvariškių žaidimai ir nuotaikingos užduotys įsiminė ilgam, nes ne tik vyko lobio paieškos, bet ir reikėjo atnešti pilną kibirą vandens, šluoti laiptus, šokti, žaisti įvairius žaidimus. ,,Puikios nuotaikos grįžome į namus“, – dalijosi įspūdžiais būrelio vadovė Vilma Riabovienė.

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau