Edukacinė išvyka

Šeštadienį kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai buvo pakviesti VJTC į edukacinę išvyką. Būrelio nariai aplankė Raudonės pilies muziejų ir šalia esantį parką. Panemunės pilyje dalyvavo edukacijoje „Puikusis virėjas“. Anot būrelio vadovės, daugiausiai įspūdžių būrelio nariai pasisėmė Suvalkijos miestelyje – Kiduliuose, kur lankydami Kidulių dvarą dalyvavo edukacijoje „Napoleono lobio paieškos“. Gavę žemėlapius,  būrelio nariai ieškojo lobio, o linksmi dvariškių žaidimai ir nuotaikingos užduotys įsiminė ilgam, nes ne tik vyko lobio paieškos, bet ir reikėjo atnešti pilną kibirą vandens, šluoti laiptus, šokti, žaisti įvairius žaidimus. ,,Puikios nuotaikos grįžome į namus“, – dalijosi įspūdžiais būrelio vadovė Vilma Riabovienė.

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau