Edukacinė išvyka

Šeštadienį kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai buvo pakviesti VJTC į edukacinę išvyką. Būrelio nariai aplankė Raudonės pilies muziejų ir šalia esantį parką. Panemunės pilyje dalyvavo edukacijoje „Puikusis virėjas“. Anot būrelio vadovės, daugiausiai įspūdžių būrelio nariai pasisėmė Suvalkijos miestelyje – Kiduliuose, kur lankydami Kidulių dvarą dalyvavo edukacijoje „Napoleono lobio paieškos“. Gavę žemėlapius,  būrelio nariai ieškojo lobio, o linksmi dvariškių žaidimai ir nuotaikingos užduotys įsiminė ilgam, nes ne tik vyko lobio paieškos, bet ir reikėjo atnešti pilną kibirą vandens, šluoti laiptus, šokti, žaisti įvairius žaidimus. ,,Puikios nuotaikos grįžome į namus“, – dalijosi įspūdžiais būrelio vadovė Vilma Riabovienė.

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau