Medynėlio „Skruzdėliukų” grupės auklėtiniai progimnazijos bibliotekoje

Šiandien ,”Ryto” progimnazijos bibliotekos duris nedrąsiai pravėrė lopšelio-darželio „Medynėlis” mažieji „Skruzdėliukų” grupės auklėtiniai. Tai – pirmoji jų išvyka į biblioteką. Vaikams didelį įspūdį paliko tokia didelė knygų gausa!

Susipažinę su bibliotekininke Ieva, išklausę istoriją apie knygų rašytoją zuikį Steponą ir apie miško biblioteką, mažieji smalsiai vartė lentynose išsirikiavusias knygeles, taip pat apžiūrėjo mokinių kurtas knygeles. Vaikai pažadėjo greičiau išmokti skaityti, sukurti savo knygelę ir būtinai apsilankyti bibliotekoje dar kartą!

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau