Progimnazijos kiemas šiandien pražydo ramunėmis ir rugiagėlėmis, skirtomis Gedulo ir vilties dienai paminėti


Ryto nuotaiką mokyklos I aukšto fojė sukūrė muzikos mokytoja Monika, nes skambėjo tiek tremtinių tiek ir dainos apie Lietuvą. Televizoriaus ekrane sukosi skaidrės apie tremtį, mokinių kūrybinius darbus, kuriuos paruošė TUC narė Marina. Vėliau 1-8 klasių mokinių rankose, kurias gamino pradinių klasių mokiniai (kordinatorė Dalia P.) ir dailės mokytojos Monikos iniciatyva sužibo ramunės ir rugiagėlės, kurios pražydo mokyklos pievoje. Mokiniai gamino Vilties gėles – šių metų simbolį. Renginį aplankė mokyklos direktorė R. Juodelienė, pavaduotoja ugdymui A. Dzervan, mokytojai.

6b klasės mokinė Saulė Rinkevičiūtė ir 8c kl. mokinė Simona Mateikaitė dalyvavo šalies meninio skaitymo konkurse. Istorijos skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje. Mergaitės pasirinkusios R. Šepetys ir P. Zablockio kūrybą labai subtiliai ją perteikė ir…

Saulė laimėjo I vietą

Simona laimėjo II vietą.

Nuoširdžiausi sveikinimai nugalėtojoms. Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja R.Karalienė ir istorijos mokytoja V.Riabovienė.

Šios dienos renginį baigėme Naujosios Vilnios geležinkelio stotyje, kuriame dalyvavo 7a ir 7c klasės mokiniai. Lijo lietus, sušlapome, bet grįžome pilni emocijų, puikia nuotaika. Buvome pavaišinti lietuviška duona, kurią pašventino monsinjoras A. Stravinskas. Nuoširdi padėka visiems šios dienos dalyviams. Minėjome 1941 metų birželio 14 dienos lietuvių tautos trėmimą ir tikrai turime viltį, jog tai niekada nepasikartos.

​​​​TUC vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau