Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursas „Mozaika“

Birželio 9 dieną nuotoliniu būdu, mūsų progimnazijos mokytojai organizavo Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursą „Mozaika“. Renginyje varžėsi 33 Spindulio, Sofijos Kovalevskajos, Gabijos, Antano Vienuolio, Naujininkų progimnazijų, Lazdynų, Karaliaus Mindaugo mokyklų, „Santaros“ gimnazijos mokiniai. Konkurso nugalėtojais tapo: I vieta – Karina Gubanovaitė (Spindulio progimnazija) II vieta – Liveta Tekoriūtė (Naujininkų progimnazija) III vieta – Ervinas Kučinskas (Gabijos progimnazija) Dėkojame dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Matematikos mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas