Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursas „Mozaika“

Birželio 9 dieną nuotoliniu būdu, mūsų progimnazijos mokytojai organizavo Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursą „Mozaika“. Renginyje varžėsi 33 Spindulio, Sofijos Kovalevskajos, Gabijos, Antano Vienuolio, Naujininkų progimnazijų, Lazdynų, Karaliaus Mindaugo mokyklų, „Santaros” gimnazijos mokiniai. Konkurso nugalėtojais tapo: I vieta – Karina Gubanovaitė (Spindulio progimnazija) II vieta – Liveta Tekoriūtė (Naujininkų progimnazija) III vieta – Ervinas Kučinskas (Gabijos progimnazija) Dėkojame dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Matematikos mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau