Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursas „Mozaika“

Birželio 9 dieną nuotoliniu būdu, mūsų progimnazijos mokytojai organizavo Vilniaus miesto 6-ų klasių mokinių matematikos, gamtos mokslų konkursą „Mozaika“. Renginyje varžėsi 33 Spindulio, Sofijos Kovalevskajos, Gabijos, Antano Vienuolio, Naujininkų progimnazijų, Lazdynų, Karaliaus Mindaugo mokyklų, „Santaros” gimnazijos mokiniai. Konkurso nugalėtojais tapo: I vieta – Karina Gubanovaitė (Spindulio progimnazija) II vieta – Liveta Tekoriūtė (Naujininkų progimnazija) III vieta – Ervinas Kučinskas (Gabijos progimnazija) Dėkojame dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Matematikos mokytoja Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau