Viktorina „Pasižvalgymai po Vilnių“

Šiandien skaitykloje vyko aštuntų klasių viktorina „Pasižvalgymai po Vilnių“. Aštuntokai
pasitikrino savo žinias ir puikiai praleido laiką.
Nugalėtojais tapo 8c klasės mokiniai!
Džiaugiamės, kad jaunimas tikrai puikiai pažįsta sostinę!

Socialinė pedagogė Indrė Dieninytė,
bibliotekininkės Inga Leipuvienė ir Ieva Malinauskienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau